Загальні відомості і класифікація панелей для стін

Загальні відомості і класифікація панелей для стін

Індустріальна система обробки інтер’єрів житлових і громадських будівель міцно зайняла провідні позиції, потіснивши традиційні «мокрі» (штукатурно-малярні) способи обробки. Суть цієї системи зводиться до обробки будівельних конструкцій уніфікованими елементами з исполь­зованием матеріалів і виробів повної заводської готовності. Серед матеріалів для внутрішньої від­делки приміщень велике місце займають декоративні облицювальні панелі.

Зараз на ринку існує дуже велика кількість видів панелей, кожен з яких має певні декоративні і експлуатаційні якості. При цьому має сенс звертати увагу не лише на декоративність обшивки, але і на те, як кріпиться цей вид панелей. Оптимальний варіант для будь-яких панелей -это необхідний набір панелей в комплекті з до­полнительными елементами: рейками, галтелями, плінтусами і іншими деталями.

Використовуючи різноманітність варіантів декору стінних панелей можна створити різні стильові композиції. Існує дуже багато варіантів малюнків поверхні панелей : імітація дерева, на­турального каменю, тканин і інші.

Панелі, що імітують натуральний камінь (мармур, малахіт, граніт, лазурит, онікс, рубін і так далі), на відміну від інших видів панелей мають великі розміри і кріпляться на масивний дерев’яний або металевий каркас.

- Плити МДВ.

Пластикові панелі:

- панелі на основі ПВХ;

- дзеркальні пластикові покриття;

- акустичні панелі (минераловатные);

- панелі з пробки;

- гипсокартон з вініловим покриттям.

Leave a Reply